Romano Hangos motto
ročník 9, číslo 7
vyšlo 2007-04-16

aktuální číslo
zprávy
rozhovor
názory
anketa
přílohy
reportáž
starší čísla
redakce
odkazy
e-mail  ANKETA

Nejpočetněji zastoupenou rodinou byli ve Varvažově Filovi – sourozenci, bratranci i sestřenice. Všem jsme položili jedinou otázku: jak se jim tábor líbil.

Michal a David
Nejvíc se nám líbilo, jak se kluci převlékli za holky. My dva jsme kaskadéři a předváděli jsme salta, hvězdy a taky jsme tancovali a zpívali jako Michael Jackson. Dostali jsme diplomy. Na takový tábor bychom hned jeli znovu.
Ivana a Marie
Byla to bomba! Jídlo bylo perfektní, nejvíc nám chutnaly buchty. Moc se nám líbili kluci, obzvlášť Michal Bagár, kterému jsme to řekly. Kluci měli fotbalový turnaj, chtěly jsme, aby vyhráli naši Čavargoši, a tak jsme fandily jako o život. A taky že vyhráli! Spát jsme všichni chodili v osm, ale někdy i v jedenáct, ale to se nesmí dozvědět naši. Jednou večer, když byla bouřka, jsme se bály a chtěly být doma.
Alena a Hana Jó, na táboře se nám líbilo. Každý den jsme sportovali a měli jsme tam diskotéky. Líbili se mně kluci a stezka odvahy, i když byla hrozně strašidelná.
Našly jsme si nové kamarádky, chodili jsme se koupat, uklízeli jsme chatky – to nás moc nebavilo. Ale co musíme říct, scházela nám tam domácí strava, třeba řízky s bramborovým salátem.
Katka Danyiová

přečtěte si
-> Noviny ke stažení

téma

redakce
Romano Hangos/Romský hlas
vychází s podporou Ministerstva kultury ČR, vydává Společenství Romů na Moravě
Adresa redakce:
Francouzská 84, 602 00 Brno
tel.: +420 545 246 645
fax: +420 545 246 674
email: rhangos@volny.cz

vyhledáváníRadioľurnál

Radioľurnál