Romano Hangos motto
ročník 9, číslo 7
vyšlo 2007-04-16

aktuální číslo
zprávy
rozhovor
názory
anketa
přílohy
reportáž
starší čísla
redakce
odkazy
e-mail  Festival Colourscope 2006

Akce se uskuteční 9. a 10. června v Kuřimi u Brna a symbolicky ji otevře Radůza, momentálně nejúspěšnější interpretka ze všech labelů Indies Records. Společnost Indies Records se vždy snažila podporovat i začínající umělce, což mimo jiné dokazuje každoročním počtem vydaných debutů. Odpovídá tomu také začátek sobotního programu, který je určen vyhledávací soutěži worldmusic Česká spořitelna Colours Talents. Čtyři skupiny se budou snažit již od 13 hod. přesvědčit porotce o svém talentu a mají šanci vyhrát natáčení a vydání alba právě u Indies Scope Records. Na tuto část programu je vstup zcela zdarma.

Poté obsadí dvě podia umělci ze stáje s Indies Scope Records: Benedikta, Dick O´Brass, Gipsy.cz, Tomáš Kočko & Orchestr, Koňaboj, Jarret, Terne čhave a jako hlavní hvězda vystoupí lídr irských The Frames – Glen Hansard. Festival také bude příležitostí představit návštěvníkům tři zbrusu nová alba. Jarret uvede své třetí CD Vztahem zapni. Tomáš Kočko se svým Orchestrem pokřtí již páté řadové album Poplór, které vychází 1. června. Také největší hvězda sobotního programu Glen Hansard uvede své nové sólové album The Swell Season, které natočil s Markétou Krylovou.
Festival pořádá Indies Scope Records ve spolupráci s městem Kuřim za podpory generálního partnera České spořitelny a Jihomoravského kraje.

Z podkladů Indies Records

přečtěte si
-> Noviny ke stažení

téma

redakce
Romano Hangos/Romský hlas
vychází s podporou Ministerstva kultury ČR, vydává Společenství Romů na Moravě
Adresa redakce:
Francouzská 84, 602 00 Brno
tel.: +420 545 246 645
fax: +420 545 246 674
email: rhangos@volny.cz

vyhledáváníRadioľurnál

Radioľurnál